Senz° to oryginalne parasole reklamowe.
16 marca 2017

Rewolucja: parasole reklamowe na rower.

Parasole rowerowe - Parasole Senz na rower

Parasole rowerowe - Parasole Senz na rower

Parasole rowerowe - Parasole Senz na rower

Parasole rowerowe – Parasole Senz na rower

Parasole reklamowe na rower to nie moda – to konieczność. Rozkwit transportu rowerowego w aglomeracjach miejskich jest olbrzymi i zdaje się, że ten trend utrzyma się jeszcze przez długie lata. Niepogoda – deszcz, wiatr i śnieg, skutecznie zniechęcają do korzystania z rowerów w chłodnych porach roku. Senz ma na to rozwiązanie.

Dzieki specjalnemu uchwytowi przypominającymi metalową rurkę, parasole senz dają się łatwo zamontować na kierownicy każdego roweru. Pozwala to bezpiecznie i wygodnie korzystać z roweru niesprzyjajacych warunkach pogodowych, A po przejażdżce wystarczy po prostu wyjąć parasol z uchwytu i spacerować z nim dalej.

Parasole rowerowe - Parasole Senz na rower

Parasole rowerowe – Parasole Senz na rower

Miejscy rowerzyści nie wyobrażają sobie zamieniać swojego „bikemobila” na samochód czy autobus z powodu deszczu oraz silnego wiatru. Jednak jazda na rowerze podczas ulewy, w przemokniętych ubraniach nie należy do przyjemnych doświadczeń. Obok braku komfortu jest jeszcze kwestia bezpieczeństwa na rowerowych szlakach w taką pogodę. Z pomocą dla nieustraszonych rowerzystów przychodzą parasole z nadrukiem senz°, zaprojektowane specjalnie na rower i przystosowane do użytwania przy dużych prędkościach wiatru, nawet do 120 km/h. Wiatroszczelna, wytrzymała konstrukcja chroni rowerzystę przed deszczem i silnym wiatrem. W ofercie posiadamy uchwyt rowerowy dla modeli senz° original i senz° smart z funkcją przechowywania parasola. Aerodynamiczny kształt parasoli senz°, który umożliwia odpieranie wiatru, zapewnia ochronę podczas jazdy rowerem, lepszą widoczność, a dzięki uchwytowi mocowanemu na kierownicy, jazda staje się swobodna i bezpieczna nawet podczas ulewy.

Parasole reklamowe senz° umocowane na rowerze miejskim to nie tylko większy komfort jazdy w nieprzyjaznych warunkach pogodowych, ale także stylowy, designerski wizerunek. Korzystając z nich stajesz się koneserem dobrego smaku oraz właścicielem modnego gadżetu i produktu, który pozwala w pełni cieszyć się z pasji i codziennych doświadczeń. Moda na sport i ekologię dominuje praktycznie we wszystkich dziedzinach życia – począwszy od ubrań z naturalnych materiałów, sportowy wygląd połączony z elegancją, przez zakupy chowane do ekotoreb, ekologiczne jedzenie, kończąc na popularnych sportach rekreacyjnych rozpowszechnianych na całym świecie. Sport i ekologia z domieszką elegancji to wyróżnik współczesnego człowieka, a takie połączenie gwarantuje marka parasoli senz°.